עלינו

 

צוות הרופאים

רופאי השיניים והמנתחים האוראלים המנוסים שלנו עובדים עם פציינטים אנגלים, צרפתים, נורבגים ודנים כבר המון שנים. כל הרופאים שלנו מדברים אנגלית שוטפת ובעלי מוטיבציה למצוא את הפתרון המתאים והיחודי לכל מטופל

דר' גבור נמש, רופא שיניים פרטי

ד"ר נמס הוא המייסד השני של Soldent Clinic. גם הוא קיבל את ההסמכה עם הערכת הצטיינות. הוא עבד כרופא שיניים צעיר במרפאת האוניברסיטה, ובשנת 2005 עבר לאנגליה. בין השנים 2005 ו 2008 הוא עסק ברפואת שיניים בתור בתור רופא שיניים פרטי ב Chain House Dental Surgery, Tenterden, קנט שם הוא הצליח ללמוד על הצרכים והציפיות של הקהל המערבי. מאז שובו הוא עובד עם חולים אנגלים, צרפתים ונורווגים. הוא מעדיף לעבוד על מקרים מורכבים ומסובכים. הוא אב לשני ילדות, לילה ווילו.

דר' זולטן אולה, רופא שיניים ומומחה בתותבות ושימור

ד""ר אולא הוא המייסד של סולדנט. הוא קיבל את ההסמכה הדנטלית שלו מאוניברסיטת Semmelweis בבודפשט עם הערכת הצטיינות. הוא החל את הקריירה שלו במרפאה באוניברסיטה. הוא עובד בתחום התיירות הדנטלית מאז 2007, ובעיקר מטפל בחולים נורבגיים וצרפתים. יש לו את כל הרישיונות הדרושים כדי לעסוק כמומחה לשיקום שיניים ברפובליקה הנורבגית. עם זאת, הוא בחר לעבוד בבודפשט, שם הוא עובד עם חולים ממערב אירופה וכעת גם מישראל. הוא מאוד פתוח עם המטופלים שלו, ומחויב לכל המקרים שהוא פוגש. הוא אב גאה לבנו הצעיר, בוטונד. מלבד אנגלית, הוא גם מדבר צרפתית.

דר' דורה בנדק, אורתודונטית

ד"ר בנדק מגיעה ממשפחת רופאי שיניים. היא מומחית באורתודונטיה ויש לה ניסיון רב בתחום זה. היא אוהבת ספורט,מאוד אנרגטית, ואם לשני ילדים צעירים.

דר' זולטן נירדי, רופא איזור הפנים והלסת, רופא שיניים

הוסמך בתחילה כרופא. הוא התמחה להיות מנתח מקסופילציאלי, שעבד שנים במרפאות באוניברסיטה. הוא למד קורסים לתואר שני בארה"ב. הוא מאוד מנוסה, יעיל מאוד, ומאוד פתוח לדרישות המטופלים שלו. הוא מדבר אנגלית, שוודית וגרמנית.

דר' דניאל בנסון, רופא שיניים, MSC אימפלנטולוגיה

ד"ר בנסון רשום כיום אצל ה- GDC באנגליה. הוא חי ועסק ברפואת שיניים בבריטניה גם כן. העניין העיקרי שלו הוא רפואת שיניים כירורגית, ניתוחי שתלים. הוא השתתף בקורסים יוקרתיים פוסט אקדמאים בברזיל ובמונסטר, גרמניה. הוא קיבל תואר M. Implantology מאוניברסיטת מונסטר. הוא בעל ניסיון רב בניתוחי שתלים, והוא מתמקד מאוד בהיבטים הטכניים של ההליכים, אך מעל לכל, מטרתו העיקרית היא למצוא את הפתרונות הטובים והמתמשכים ביותר עבור מטופליו.

מרפאת Mdental

תוכלו להתרשם מהמרפאה שלנו הנמצאת באחת הערים היפות והתוססות באירופה, בודפשט, ממש סמוך לתחנת נוגאטי מהפורסמת. המרפאה הינה בעלת הרופאים, הציוד והחומרים החדישים ביותר ומותאמת להעניק לכם את כל הרוגע הנחוץ בעת קבלת טיפול שיניים.

לקריאה נוספת על תיירות דנטלית בהונגריה

5,000

כוסות קפה שנשתו במרפאה שלנו

35,750

לקוחות מרוצים

32,000

הוא הסכום שנסכסך במומצע ע"י כל מטופל

2006

שנת הקמה

שמנו דגש גדול על העיצוב הפנימי של המרפאה שלנו ועל הציוד שבו אנו משתמשים בניתוחים. אנו משתמשים באותו ציוד ובאותם חומרים שבהם משתמשים הרופאים הטובים ביותר במערב אירופה ובישראל. הכיסאות הדנטלים בהם אנו משתמשים הם שוויצרים, השתלים איתם אנו עובדים יוצרו בשוויץ, שוודיה וישראל והמילויים סונטזו בגרמניה ויפן.

תוכלו להיות בטוחים שהתוצאות שתקבלו מקבילות לשל הרופאים הטובים ביותר בעולם בכלל ובמערב אירופה בפרט, שם הרמה גבוהה מאוד ומשם מגיעים רוב לקוחותינו.

הלקוחות המערב אירופאים והישראלים שלנו לעיתים מופתעים מכמה אלגנטים ומקסימים התוצאות נראות מפני שלעיתים קרובות הם מגיעים אלינו רק בגלל המחיר.

אנחנו עובדים עם 2-3 לקוחות בלבד ביום מה שמאפשר לנו לתת את מלוא תשומת הלב והריכוז לכל מטופל ומטופל אותו אנו פוגשים.

אני מקווה שהתמונות שלפניכם הן הוכחה חיה לאיכות הטיפול במבוצע בסולדנט סנטר לשתלים ורפואה משקמת.

קשה מאוד למצוא צוות טוב במחירים סבירים בישראל.

אני מאמין שאנחנו מציעים את התשובה לכך בבודפשט. אתם באמת יכולים לחסוך עד 70% מהכסף שלכם, גם לאחר הוצאות הטיסה והלינה ועדיין לקבל טיפול לפחות באותה איכות, טכניקות וחומרים.

 

אל תהסס/י ליצור איתנו קשר ולתת לנו לעזור לך!

 

שלך,

דר' זולטן אולה

COPYRIGHT © 2018 SMILE ISHU KFT. Centre for implant and aesthetic dentistry

עלינו

חברת יורו-סמייל היא חברה בבעלות ישראלית הממוקמת בבודפשט, שמטרתה לסייע לקהל הישראלי לקבל טיפולי שיניים אסתטיים איכותיים, עמידים וחסרי כאב, במחירים נגישים. צוות הרופאים של המרפאה שלנו, סולדנט קליניקס, הם צוות מומחים בתחומים שונים מעולם רפואת השיניים, אשר במשך שנים טיפלו במאות מטופלים משוויץ, צרפת, בריטניה, דנמרק ועכשיו גם בקהל הישראלי.

צור קשר

Fény utca 2, Budapest, Hungary

info@euro-smile.com

לחץ כאן כדי להזמין יעוץ דנטלי לא מחייב

רפואת שיניים אסתטית פרימיום בבודפשט

COPYRIGHT © 2018 SMILE ISHU KFT. Centre for implant and aesthetic dentistry

צור קשר

Fény utca 2, Budapest, Hungary

info@euro-smile.com