תיירות דנטלית בהונגריה

הונגריה היא אחת המדינות המובילות בתיירות הרפואית באירופה. היא קיבלה בשנה האחרונה מעל 100,000 מטופלים זרים שהגיעו לצורך קבלת טיפולי שיניים, מה שהופך אותה לאחד המקומות המובילים בעולם והמוביל באירופה בתיירות רפואת שיניים, הן במספר המטופלים והן באיכות הרופאים והטיפול!

 

הסיבה נעוצה בשילוב שבין היצע גדול של רופאי שיניים ברמה גבוהה, מחירים מהנמוכים בעולם עקב עלות המחיה וההיצע העצום, וכמובן, העיר בודפשט שבשל יופייה, החיים התוססים בה והמיקום האטרקטיבי (במיוחד לישראלים, עקב הקרבה ומחירי הטיסות הנמוכים) מהווה מוקד משיכה מוביל לתיירים.

 

האיכות והכשרת רופאי השיניים ההונגרית שווה ערך לסטנדרטים המערב אירופאים ושל ארצות הברית, אבל במחיר הרבה יותר נמוך. למעשה, תוכלו להרשות לעצמכם לטוס, לעבור טיפול שיניים, ליהנות מהעיר והאטרקציות השונות שלה ועדיין לחסוך בממוצע עד 70% ביחס לעלויות הטיפול בישראל!

 

במשך עשרות שנים, מגיעים תיירים מכל אירופה לבודפשט כדי ליהנות מטיפולים ברמה גבוהה, עם שירות מצוין ומחירים עדיפים. בישראל החל גל ה"עליה לרגל" רק בשנים האחרונות והיא מתגברת בקצב מואץ.

 

לפניכם מספר כתבות המתייחסות לתיירות רפואת השיניים בהונגריה. מטרת הכתבות הללו היא להשקיט את נפשם של אלה שלא בטוחים בכדאיות של קבלת טיפולים מעבר לים בכלל ובהונגריה בפרט. כדי למצוא את הכתבות הללו לא היינו צריכים לערוך תחקיר מעמיק. פשוט כתבו במנוע החיפוש שלכם, בכל שפה - "יעדים מובילים בעולם/באירופה לטיפולי שיניים" או כל נוסח אחר שתבחרו ותיווכחו שהונגריה היא המקום הטוב והבטוח ביותר באירופה ואחד הטובים בעולם.

 

החלום על חיוך הוליוודי נמצא במרחק של 3 שעות טיסה מלהפוך למציאות!

על התיירות הדנטלית בהונגריה - מהארץ והעולם

כתבה של גלובס - "הונגריה תגרום לך לחייך בפה מלא"

מאקו הכינו כתבה מסכמת על תיירות רפואית (לא רק דנטלית אלא בכלל) ויעדים מובילים. את הכתבה הם החליטו לפתוח בכותרת "רפואת שיניים: הונגריה"

כתבנו בגוגל באנגלית "דירוג המקומות הטובים בעולם לתיירות רפואת שיניים (Best places in the world for dental tourism). לפניכם כמה מהכתבות הראשונות שקיבלנו. כתבות אלה הן עוד הוכחה שהונגריה היא בין המדינות המובילות בעולם והמובילה באירופה לעבור בה טיפולי שיניים אסתטים.

אתר לדרך הכין כתבה הנקראת "כל מה שרציתם לדעת על טיפולי שיניים בחו"ל"  - בפסקה הראשונה מפורט המצב בכל מדינה. את פסקה זו הוא סוגר עם חוות דעת על הונגריה - "מעולה"

דירוג מחירי השתלים לפי ארצות - הונגריה בתחתית עם פחות מרבע(!) מארה"ב

במידה ועוד לא השתכנעם לגמרי שכדאי לכם לעבור את הנסיעה להונגריה לקבלת החיוך שתמיד חלמתם עליו, ויש לכם את הזמן והאנרגיה - צירפנו לכם מחקר באורך 62 עמודים(!) שמסביר את כל הסיבות מדוע הונגריה היא המקום הבטוח ביותר להגשים את החלום.

COPYRIGHT © 2018 SMILE ISHU KFT. Centre for implant and aesthetic dentistry

עלינו

חברת יורו-סמייל היא חברה בבעלות ישראלית הממוקמת בבודפשט, שמטרתה לסייע לקהל הישראלי לקבל טיפולי שיניים אסתטיים איכותיים, עמידים וחסרי כאב, במחירים נגישים. צוות הרופאים של המרפאה שלנו, סולדנט קליניקס, הם צוות מומחים בתחומים שונים מעולם רפואת השיניים, אשר במשך שנים טיפלו במאות מטופלים משוויץ, צרפת, בריטניה, דנמרק ועכשיו גם בקהל הישראלי.

צור קשר

Fény utca 2, Budapest, Hungary

info@euro-smile.com

לחץ כאן כדי להזמין יעוץ דנטלי לא מחייב

רפואת שיניים אסתטית פרימיום בבודפשט

COPYRIGHT © 2018 SMILE ISHU KFT. Centre for implant and aesthetic dentistry

צור קשר

Fény utca 2, Budapest, Hungary

info@euro-smile.com